Belediye Çocuk Ve Gençlik Korosu Çalışmalarına Devam Ediyor

Belediye Çocuk Ve Gençlik Korosu Çalışmalarına Devam Ediyor

Düzenlenen koro çalışmalarında 10-25 yaş arası çocuk ve genç bireylerin dinleme yeteneğinin geliştirilmesi, çocukların dinledikleri sesler yoluyla algı yeteneklerinin geliştirilmesi, müziği çeşitli yollarla anlatabilmesi, yaratıcılık duygusunu geliştirebilmesi ve teknik anlamda kendisini eğitebilmesini amaçlayan dersler ücretsiz olarak verilmeye devam ediyor.

SÜRE KISITLAMASI OLMAKSIZIN KAYIT YAPILABİLİR

Koro Şefi Tuna Bozkurt yönetiminde çalışmalarına devam eden Çocuk ve Gençlik Korosu'nun bünyesinde; Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Kürsübaşı ve Halk Oyunları bölümleri yer alıyor. 30 kişilik kadrosuyla çalışmalarına devam eden gençlere; ses ve şan eğitimi, enstrüman eğitimi, nota eğitimi ve halk oyunları eğitimleri her hafta pazar günü Elazığ Belediyesi Doğukent Kaya Karakaya Hizmet Binası'nda ücretsiz bir şekilde veriliyor.

Ayrıca koroya katılım sağlamak isteyen genç yetenekler, herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın başvuruda bulunabilecekler.

EĞİTMEN VE ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Elazığ Belediye Konservatuvarı Çocuk ve Gençlik Korosu bünyesinde çalışmalara devam eden eğitmen hocalar ve öğrenciler, kendilerine sağlanan bu imkândan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

elazığhaber23

Arıcak Net

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER