Engellilere Yönelik Bilgisayar Kursu Açıldı

Engellilere Yönelik Bilgisayar Kursu Açıldı

Engelli bireylerin yaşam kalitesini artırarak sosyal yaşamda aktif olacakları bir yaşam alanı olarak şehre kazandırılan Engelsiz Yaşam Merkezinde düzenlenen kurslara katılan engelli bireyler, donanımlarını artırarak meslek sahibi oluyor. Engelli vatandaşlar Engelsiz Yaşam Merkezinde aldıkları Temel Bilgisayar eğitimi ile geleceklerine yatırım yapıyor.

"AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZA FAYDALI OLMAKTIR"

Engelli bireylerle sohbet eden Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu Engelsiz Yaşam Merkezinde verilen eğitimlerin önemine dikkat çekerek, “Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları, Engelsiz Yaşam Merkezini yaparak sizlerin birbirinden güzel eğitimler almanızı sağlıyor. Amacımız birbirinden farklı eğitimler vererek hem sizlere hem de Elazığ’da yaşayan tüm vatandaşlarımıza faydalı olmaktır. Düzenlenen kurslara katılım sağladığınız, bizler de sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

ENGELLİ VATANDAŞLARDAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Engelsiz Yaşam Merkezinde verilen kurslar ile eğitimlerine katkı sağladıklarını söyleyen kursiyerler eğitimlerden çok memnun olduklarını ifade ederek Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Engelli vatandaşlara yönelik düzenlenen resim, müzik, satranç ve danışmalık kurslarına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezine şahsen başvuruda bulunmaları gerektiği kaydedildi.

elazığhaber23

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2022, 10:04

Arıcak Net

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER