Öğrencilere ücretsiz kaynak kitap yardımı yapılacak

Öğrencilere ücretsiz kaynak kitap yardımı yapılacak

Elaziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, Elazığ'ın tüm ilçe ve beldelerine tamamlayıcı ders kitabı dağıtımı yapacağını duyurdu

Elaziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olan tüm ilçe ve beldelere 5-6-7 ve 8. sınıflara 42 bin adet tamamlayıcı ders kitabı dağıtımı yapacağını duyurdu.

Elaziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Onur şahin, desteklerini esirgemeyen Tarım Ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece ve bağışlarını esirgemeyenlere teşekkür etti. Şahin, “Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Ayşe Ayşin Işıkgece Hanımefendinin destekleriyle ilimize 42 bin adet tamamlayıcı Ders Kitabı kazandırmış bulunmaktayız. Arkadaşlarımız Elaziz Gençlik ekibimiz kitaplarımızı, yardımlarımızı göndereceğimiz ilçelere göre ayırma işlemlerini yapıyorlar. 5,6,7 ve 8. Sınıflara Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, İngilizce, İnkılap Bilgileri derslerinin desteğini sağlayacağız kitaplarını. Bizlere destek veren Gezegen Yayınlarına, Ayşe Ayşin Işıkgece Hanımefendiye, hayırsever iş insanlarına, Yönetim kurulumuza ve Elaziz Gençlik Ekibimize çok teşekkür ediyorum. Yapacağımız Yardımlaşma, Eğitim Ve Kültür programlarımız devam edecektir. Yarından itibaren Elazığ’daki tüm ilçelerimize kitaplarımızı dağıtacağız. İlimize Hayırlı Ugurlu Olsun.” dedi.

elazigsonhaber

Arıcak Net

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER