ARICAK SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA AŞEVİ PROJESİ 1 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

ARICAK SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA  AŞEVİ PROJESİ 1 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Arıcak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığının, “ 2022 AŞEVİ PROJESİ” kapsamında çalıştırılmak üzere 1 (bir) sözleşmeli personel alımı için istenen evraklarını Vakıf Müdürlüğümüze şahsen getiren adaylardan, gerekli şartları sağlayıp mülakata katılmaya hak kazanan adayların; adı, soyadı ve T.C. Kimlik numarası aşağıdaki listede yazılmış olup, mülakat tarihi 29.12.2022 Çarşamba günü saat 11.00’ da Arıcak Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda yapılacaktır

SINAV SÜRECİNE İLİŞKİN HUSUSLAR

1- Nihai Sınav sonucu oluşacak  atanmaya hak kazanan adayın ismi, Hükümet Konağı ilan panosunda ve Kaymakamlık resmi internet sitesi olan www.aricak.gov.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

2-  Atanmaya hak kazanan adaylar, sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren 10 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak, Arıcak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına bizzat teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adayların yerine yedek aday ile sözleşme imzalanır.

3-  Gerçeğe aykırı belge ile müracaat ettiği anlaşılan adayların, atamaları yapılmış olsa bile sözleşmeleri iptal edilir.           

4- İstihdamı yapılmayan adayların başvuru belgeleri, istihdam sonucunun ilanından itibaren 15 gün içinde aday tarafından talep edilmesi halinde iade edilecek olup, belirtilen süre sonrası yapılacak talepler dikkate alınmayacaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ : Müracaat Yeri: Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı, Arıcak Sosyal Yaşam ve Aile Destek Merkezi  Arıcak / Elazığ

ArıcakNet

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2022, 22:19

Arıcak Net

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER