İlçemize yeni kaymakam atandı

İlçemize yeni kaymakam atandı

20 Ağustos 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile ilçemize kaymakam olarak Onur ŞAN atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz. 

Önceki dönem kaymakamımız Muammer SARIDOĞAN ise Erzurum Karayazı Kaymakamı olarak atandı. Kendisine ilçemize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, yeni görevinde de kendisine başarılar dileriz.

Kaymakam Onur ŞAN

1992 yılında Ankara’da doğmuş olup aslen Nevşehir Kozaklı ilçesine kayıtlıdır. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 2014 yılında Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. İkinci lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde devam etmektedir. Meslek hayatına 2016 yılında Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığında vergi müfettiş yardımcısı olarak başladı. 2017 yılında Şanlıurfa Kaymakam adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine intisap etti. Kaymakam refikliği stajını Armutlu ve Nizip ilçelerinde tamamladı. Niğde’nin Çamardı ve Ulukışla ilçelerinde kaymakam vekili olarak görevlendirildi. Yurt dışı stajı kapsamında Leicester Üniversitesinde dil eğitimi aldı. İngiltere’de yerel yönetimler üzerine çeşitli kamu kuruluşlarında incelemelerde bulundu. Ankara Üniversitesi Kent, Çevre ve Yerel Yönetimler ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Evli olup, ingilizce bilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 12:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER